Zlatí partneři

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Zavazadla Samsonite a American Tourister vás budou provázet na každé vaší cestě. Obě značky nevyrábí jen vysoce odolná zavazadla, která přežijí i špatné zacházení na letištích, ale také stylové kabelky, příruční tašky, fashion ledvinky, batohy klasické i trendy nebo zavazadla na notebooky. Obchody Samsonite najdete v obchodních centrech Nový Smíchov, Arkády Pankrác, Chodov, Flora a Outlet Štěrboholy v  Česku a na Slovensku v Aupark Bratislava. 

Inspirována mezinárodními trendy v oblasti módy a krásy, pečlivě vybrané luxusní složení přípravků a pestrá škála barev i nude odstínů - to je trend IT UP, dm značka dekorativní kosmetiky. I tato dm značka se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou. Vybírat můžete z komplexní palety produktů dekorativní kosmetiky na tvář, oči, rty, ale i obočí a nehty. Najdete ji exkluzivně ve všech prodejnách dm a na dm online shopu.

Společnost Mary Kay je jednou z největších kosmetických společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Má původ ve Spojených státech amerických, kde ji založila Mary Kay Ash v roce 1963 s cílem změnit svět podnikání vytvořením více příležitostí pro ženy. V současné době působí ve 35 zemích a má přes 3,5 milionu nezávislých kosmetických poradkyň.

Stříbrní partneři

Philips Sonicare je odborníky nejdoporučovanější značkou elektrických zubních kartáčků v České republice. Sonické zubní kartáčky efektivně odstraňují zubní plak, jsou šetrné k dásním a napomáhají ke světlejším zubům.

E-shop Liftea je dílem nadšenců do zdravého životního stylu a láskyplné péče o sebe. Vyznáváme "zlatou střední cestu" v kráse i ve výživě. Kromě beauty a food sekce zaujme i výběr kvalitní dětské kosmetiky a ekologických plenek.

Smoothie mixéry, odšťavňovače, ruční mixéry, parní stanice, zvlhčovače vzduchu, ruční napařovače a mnoho dalšího - spotřebiče Philips jsou chytrou volbou nejen pro ty, co dbají na krásu, ale i životní styl.

Omorfia je česká, 100% přírodní, luxusní kosmetika. Omorfia věří v moc přírody, lásku i pozitivní myšlení. Jednotlivé ingredience jsou pečlivě vybírány a jsou v té nejvyšší možné kvalitě. Receptury jsou sestavené tak, že se jednotlivé složky navzájem posilují a dohromady tak tvoří jedinečnou vyživující péči. S každým produktem se pojí i afirmace. 

Opalujete se rádi? Chraňte se maximální možnou mírou před komplexním spektrem slunečního záření. Díky svému složení pomáhají produkty sluneční kosmetiky Heliocare eliminovat vliv volných radikálů na pokožku, zpomalovat stárnutí pleti, zabraňovat nežádoucí tvorbě pigmentových skvrn a předcházet poškození DNA pleti.  

Neostrata je vědecky pokročilá a klinicky ověřená americká lékařská kosmetika, kterou doporučují dermatologové po celém světě.  Díky velkému počtu patentů, neustálému pokroku, vědecké inovaci a klinickým studiím publikovaných ve všech významných časopisech o dermatologii, se řadí mezi dermokosmetiku, za kterou stojí ti největší odborníci ve svém oboru.

Potřebujete nové webové stránky? Vytvořte si je snadno, rychle a zdarma. Nejrychlejší cesta k novým webovým stránkám vede přes Webnode. Budete překvapeni, jak je to snadné. Napojit můžete i e-shop a rozjet podnikání.

Zdena Zingopi vyrábí šperky z přírodních kamenů a drahokamů, ráda tvoří převážně z akvamarínu, safíru, spinelu,morganitu, mezi šperky přidává také říční perly. Baví jí si pohrávat s barvami a přírodními kameny. 

Relaxační centra Infinit poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí. V Praze se těšte na tři pobočky, v Brně dvě.